Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина для ланцюга для бензопили (напрямна для бензопили) Zomax Довжина шини: 450 (18 "") Кількість ланок: 72 Крок: 0,325 Паз: 1,5мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Ширина паза | 1.3 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Длина шины | 400 мм |
| Производитель | Partner |
| Количество звеньев цепи | 56 шт |
| Толщина звена | 0.5 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
- Цена: 520 ₴



