Контролер двигуна генератора DKG105 призначений для автоматичного запуску та зупинки генератора, забезпечуючи ефективне керування його роботою. Він виготовлений з вогнестійкого високо температурного ABS-пластику (UL94 V0, 110°C), що гарантує високу міцність та надійність пристрою.
Контролер має компактні розміри (приблизно 8x8x7 см) і вагу близько 241 грама. Основне живлення контролера здійснюється від змінного струму з напругою 277 В (Ph N) і частотою 50-60 Гц. Тип системи живлення – TN або TT.
Контролер підтримує роботу генераторів із змінною напругою 277 В (Ph-N) та частотою від 0 до 100 Гц. У вимірюваннях використовується категорія CAT 2.
Для роботи пристрою потрібне джерело постійного струму в діапазоні від 9 до 33 В, при цьому під час запуску споживання струму становить 60 мА, а при ввімкненому релейному виході – до 200 мА.
Загальний номінал вихідного постійного та змінного струму становить 10 А, що дозволяє керувати різними пристроями та ланцюгами генератора.
Контролер призначений для роботи в широкому діапазоні температур: від -20°C до +70°C, що робить його придатним для використання в різних кліматичних умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VJ Parts |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 300 ₴


