Бетономішалки
Класифікація бетономішалок
Бетономішалки можна класифікувати за категоріями або напрямами.
В категоріях бетономішалки будуть звучати так: великий, середньої і малої продуктивності.
Напрямки бетономішалки поставив ринок, назвавши їх, професійними, напівпрофесійними і побутовими. Але все це досить умовно, так як продавці обладнання взялися таким чином підкреслювати якість пропонованої продукції, ось з цього, при виборі бетономішалки потрібно керуватися запитами обсягу виробництва, а не спрямованості.
На тлі найсильнішої конкуренції у виробництві будівельного обладнання, швидко виникають марки інструменту часто несуть в собі не якість, але асоціації з чимось, що може викликати довіру споживача, наприклад: назви радянських виробничих комплексів або марки давно не випускається продукції, але історично покликаних нести в собі зв'язок технологічного тріумфу.
Ми ж тут хочемо при не досить поглибленому аналізі визначитися у виборі бетономішалки, а правильніше що ми можемо купити за ті гроші, які виділяємо на це придбання.
Почнемо з початку, бетономішалку будемо вибирати з категорії об'ємного виробництва.
В основному бетономішалки великого виробництва використовуються в промисловості і пропонують цю продукцію виробництва несуть відповідальність за якість не тільки перед споживчим законом, але й ризикують репутацією бути виставленими на узбіччя ринку. З цього, в принципі чесність постачальників іноді дотягує до ста процентної вірність наданої інформації.
Труднощі у знаходженні правильного рішення чекають нас в бетономішалках середньої і малої категорії продуктивності, що звучить на ринку як: - вас цікавить професійна або напівпрофесійна, а може, підійде побутового класу. У перекладі це звучить як: вам потрібно якість, ви побудуєте один будинок і забудете про бетономішалці, чи ви завтра згадайте про мене, законі про права споживача, або будете носитися по ринкам в пошуку запчастин.
Давайте спочатку визначимося у виборі конструкції бетономішалки, вони бувають рамні, візки й гуси, з ремінною передачею або вінцевої. Найвитриваліші це візки й гуси, так як мають ремінну передачу, і шестерна передача в них знаходиться в закритій масляній ванні. Але вони програють рамної конструкції в корисному виході розчину, а слабке місце у рамної бетономішалки це вінець і ведуча шестерня, встановлена прямо на стрижень ротора електродвигуна, а у деяких моделей слабке місце і підшипники на кріпленні дзвони до осі рами, де кріплення знаходиться всередині і затягнуто болтами через прокладку. Прокладка не рятує від води і дрібної фракції цементу, така бетономішалка придатна для короткочасних робіт та може приносити проблеми з простоєм і заміною підшипників: приклад бетономішалки Eurotec TP 108С.
Бетономішалки візки або гуси більш зручні у використанні, витривалі. Рамні бетономішалки мають більше корисний вихід розчину і тому їх вибирають частіше. Двигуна у більшості моделей довгостроково працюють без проблем, не мають колекторів, тип асинхронних.
При огляді якості бетономішалки не слід керуватися назвою або маркою виробника, до ринку продукції на Українському ринку потрібно ставитися з підозрою. Кожен аспект деталей буде відповідати характеру виробництва, до того ж фірми, наприклад, можуть утримувати якість на деяких марках виробів, інші ж будуть намагатися продавати, використовуючи маркетинговий хід за рахунок бренду.
Звертайте увагу на товщину металу дзвони, зварювальні шви, фарбування, відповідності характеристик двигуна, двигуна не можуть бути вище 500 Ватт, якщо зазначено вище, обман. Якщо вибрали рамну конструкцію, зверніть увагу на якість вінця і ведучої шестерні, і як вони підігнані один до одного. Після роботи на такій бетономішалці завжди промийте вінець і шестірню і нанесіть мастило.
Ціна бетономішалки часто відповідає якості, але не завжди. Для придбання такого важливого обладнання краще звернутися до фахівців після того як їх порадять ваші знайомі, але і після розпитати інших фахівців. Обмін грошей на товар має задовольнити обидві сторони, тільки так угода принесе користь всім.