Кошик
616 відгуків
 • Понеділок
  09:00
  19:00
 • Вівторок
  09:00
  19:00
 • Середа
  09:00
  19:00
 • Четвер
  09:00
  19:00
 • Пʼятниця
  09:00
  19:00
 • Субота
  09:00
  19:00
 • Неділя
  Вихідний
+380675143906
запчасти
+380675143906
запчасти
+380990671233
Мастерская по ремонту инструмента - магазин запчастей и техники Техновам

Сервіс електроінструменту

Сервіс електроінструменту
Сьогодні, купити запчастини в Дніпрі не становить праці. Їх можна купити у звичайному магазині, так і замовити по Інтернету.

02.08.16

Сервіс в Дніпрі

Дніпро - це велике місто, що динамічно розвивається. З великими темпами розвитку міста збільшується попит і на будівельно-ремонтні роботи. Інструмент, з якими працюють робітники, зношується і часом йому потрібен ремонт. Тут же виникає питання пошуку хороших запчастин для електроінструменту.

Перш ніж купити запчастини в Дніпрі слід запам'ятати кілька критеріїв відбору запасних частин:
· Хороша запчастина не буває дешевою.
· Обіцянку надати оригінальні запчастини за копійки – обман.
· Продавець хороших запчастин завжди має сертифікат якості.
· Будь продана запчастину супроводжується документами на покупку.

Хороші запчастини Бош, в дешевому магазині не купиш. Звичайно, можна ризикнути і купити запчастини сумнівного виробника. Так, вони прекрасно встануть на свої місця, і прилад знову буде працювати. Але, як довго вони прослужать?

 Запчастини Бош, вироблені спеціалізованої фабрикою, постійно тестуються в лабораторіях. Кожне підприємство, яке випускає запасні частини для електроінструменту, має своїм науково-дослідним центром та лабораторією технічних випробувань. Саме там і перевіряється якість товару, що випускається і наскільки добре воно придатне до використання.

Знайдені недоліки тут же передаються інженерам проектування і ті, в свою чергу, працюють над їх усуненням.

Дешеві запчастини тому і дешево коштують, адже виробник не витрачається на утримання групи випробувачів та інженерів з контролю якості. Тому, якщо ви вирішили купити запчастини в Дніпрі, то краще відразу визначитися, на що слід зробити наголос, якість або маленька ціна. Також варто подумати і над гарантією.

Як правило, серйозні фабрики, які виробляють запчастини Бош, дають на свою продукцію гарантію. Це означає, що якщо з якихось причин запчастина не буде працювати, її безкоштовно замінять. З дешевими запчастинами така опція часто недоступна.

Сьогодні, купити запчастини в Дніпрі не складає праці. Їх можна купити у звичайному магазині, так і замовити по Інтернету. Замовлені онлайн запчастини доставлять поштою або за допомогою кур'єра. Запчастини, куплені в авторитетному магазині, незалежно від способу доставки будуть супроводжуватися повним комплектом документів на купівлю, що забезпечить повне покриття товару гарантією.

На закінчення слід зазначити, що якість запасний частини залежить від вартості. А довіру до постачальника від популярності магазину. Постачання запасних частин для електроінструменту варто довіряти тільки перевіреним продавцям.

Мастерская по ремонту инструмента - магазин запчастей и техники Техновам
Сергей Николаевич
+380675143906
запчасти
+380990671233
запчасти
Україна Дніпропетровська область Дніпро ул.Ярмарочный Спуск, 27
ППШвайко Швайко Сергій Миколайович
Мапа