Кошик
616 відгуків
 • Понеділок
  09:00
  19:00
 • Вівторок
  09:00
  19:00
 • Середа
  09:00
  19:00
 • Четвер
  09:00
  19:00
 • Пʼятниця
  09:00
  19:00
 • Субота
  09:00
  19:00
 • Неділя
  Вихідний
+380675143906
запчасти
+380675143906
запчасти
+380990671233
Мастерская по ремонту инструмента - магазин запчастей и техники Техновам
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Мотоблок-генератор і колінвал

Мотоблок в аграрному господарстві будь-якого масштабу, від самих маленьких домашніх, до багатогектарних сільськогосподарських підприємств, є головним незамінним помічником. Цей апарат може виконувати великий спектр функціональних робіт. Будь господарник і аграрій знає, що цілий ряд завдань і робіт можна виконати значно швидше і якісніше з наявністю мотоблока. Мотоблок може самостійно, а також з наявністю додаткового навісного обладнання виконувати цілий ряд господарських робіт:

·        Посів зернових культур;

·        Орання землі;

·        Підгортання зелених насаджень;

·        Викорчовування кореневищ з землі;

Функції:

·        плуга;

·        граблів;

·        підгортальника;

·        копання картоплі;

·        висаджування картоплі;

·        грунт зачепа;

·        хід уменьшителя і т. д.

Для будь-якого господаря або аграрія головним завданням є підтримання функціонального і повно робочого стану його мотоблока. Якщо ж мотоблок почав давати збої в роботі, це означає, що слід провести негайну діагностику його робочого стану. Найчастіше надалі діагностичних робіт виявляються збої в роботі коленвала мотоблока і генератора. Поломки цих запчастин ведуть за собою ланцюг неприємностей, пов'язаних з простоєм робочого процесу, що може впливати на фінансовий дохід робітника чи фермера аграрія, несвоєчасне засів землі і навіть на зіпсованість не вчасно зібраного врожаю з земельної ділянки.

Звичайно ж, самий швидкий спосіб реабілітації роботі коленвала мотоблока і генератора – це його ремонт. Але не завжди цей процес може бути результативним. Спосіб відремонтувати колінвал мотоблока – це спосіб проточки його до потрібних розмірів для здійснення ремонтних робіт. Ця процедура значно дешевше покупки нового коленвала мотоблока і генератора, але в свою чергу ризикована. Не кожен майстер зможе точно вгадати розміри, що призведе тільки до псування деталі і все одно доведеться купувати нові запчастини для мотоблока. Крім того, є моделі, де заточування під вкладиші не передбачено у зв'язку з відсутністю самих вкладишів і в цьому випадку покупка нового коленвала мотоблока і генератора неминуча. Якщо зносилися деякі запчастини мотоблока, не обов'язковою дією стане покупка цілого вузла, двигуна або взагалі нового робочого агрегату. Самим оптимальним дією буде заміна зламаних і зношених запчастин на нові, якісні, фірмові заводського виробництва деталі для мотоблока.

Сервіс інтернет магазину Техновам

Наш магазин пропонує послуги з придбання коленвала мотоблока і генератора будь-якому потенційному покупцеві, в онлайн режимі, не покидаючи зручного крісла перед монітором комп'ютера. Ознайомившись з величезних асортиментів товарів для вашого електро, бензо – і мотоинструмента і агрегатів ви можете придбати у нас самі необхідні комплектуючі запчастини різних виробників як заводської, так і китайської зборки. Ціна на колінвал мотоблока і генератора залежить від фірми виробника цих запчастин на мотоблок. Щоб точно придбати необхідну деталь вам необхідно в пошуковому рядку ввести назву запчастини і система видасть результати пошуку, ви повинні вибрати відповідну саме вам за деякими параметрами:

·        Потужність;

·        Система охолодження;

·        Тип палива.

Якщо ж ви сумніваєтеся в правильності вибору коленвала мотоблока і генератора, зателефонуйте до нас за контактним номером телефону або замовте зворотній дзвінок для детальної консультації з нашим менеджером і консультантом.

Інтернет-магазин Техновам здійснює швидкі поставки деталей і запчастин для мотоблока по всій території України в самі найкоротші терміни, що дозволить вам прискорити і продовжити робочий процес.

Фільтри
Діапазон цін, грн.
Наявність
 • 9
Стан
 • 8
Країна виробник
 • 8
Мастерская по ремонту инструмента - магазин запчастей и техники Техновам
Сергей Николаевич
+380675143906
запчасти
+380990671233
запчасти
Україна Дніпропетровська область Дніпро ул.Ярмарочный Спуск, 27
ППШвайко Швайко Сергій Миколайович
Мапа