Кошик
616 відгуків
 • Понеділок
  09:00
  19:00
 • Вівторок
  09:00
  19:00
 • Середа
  09:00
  19:00
 • Четвер
  09:00
  19:00
 • Пʼятниця
  09:00
  19:00
 • Субота
  09:00
  19:00
 • Неділя
  Вихідний
+380675143906
запчасти
+380675143906
запчасти
+380990671233
Мастерская по ремонту инструмента - магазин запчастей и техники Техновам
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3

Купити статор для дрилі

Інтернет – магазин «Техновам» пропонує купити статор для дрилі, а також інші електроінструменти та запчастини до них за найнижчими цінами.

У кожного поважаючого себе господаря є необхідний набір електроінструментів, які можуть стати в нагоді в господарстві. Дриль є популярним видом електроінструмента, вона відрізняється своєю практичністю і універсальністю. За допомогою електродрилі можна не тільки свердлити отвори різного розміру, але і взявши спеціальну насадку можна перемішувати фарбу або розчин під час ремонту.

Пристрій електродрилі:

Електродриль, як і будь-який інструмент складається з безлічі деталей. Основою інструменту є двигун, який має три частини:

 • статор;

 • графітові щітки;

 • ротор.

Статор міцно закріплений в корпусі дриля. Він має вигляд циліндра, а в пази статора вкладається мідний дріт так, що вони розташовані один навпроти одного. Статор виготовляють з електротехнічної сталі, яка має високу ступінь магнітної проникливості.

Так як дриль часто використовують в різних сферах ремонту та будівництва її деталі зношуються і потребують заміни. До несправності статора дрилі можуть призвести різні причини, навіть при самій дбайливої експлуатації. Наприклад, перепад електрики, може викликати перегрів інструменту і поломку деталей. У такому випадку знадобиться заміна статора. Адже замінити деталь інструменту набагато простіше, ніж купувати новий. Купивши новий статор для дрилі у нас, ви надовго забудете про поломку інструменту

Якщо у вас зламався статор інтернет-магазин «Техновам» найкраще місце, щоб купити статор для дрилі, а великий асортимент магазину і професійні консультанти допоможуть вам у цьому.

Що потрібно знати при виборі статора для дрилі

Поломка статора дрилі, це ще не привід бігти в найближчий будівельний магазин. Адже для придбання такої деталі потрібно враховувати безліч параметрів, щоб запчастину максимально підходила до вашого інструменту. До того ж покупку можна здійснити в зручному для вас місці, наприклад, в інтернет-магазині - це дуже зручно.

Для того чтобы статор идеально подошел к вашей дрели названия модели будет недостаточно. Далее необходимо снять деталь и произвести замеры, которые будут состоять из трех основных и одного дополнительного замера. И так, главный замер, который вам нужно сделать, это внутренний диаметр, после него внешний и длинна запчасти. Дополнительный замер, который еще нужно будет сделать, это диаметр на срезах, он иногда не совпадает с основным диаметром. Благодаря этим замерам с помощью наших консультантов вы без труда подберете статор для дрели, который идеально подойдет к инструменту.

Магазин «Техновам» является лидером на рынке электро-запчастей. У нас вы всегда сможете найти широкий ассортимент товара по самым доступным ценам. В нашем магазине продаются детали на любые инструменты, которые можно приобрести, не выходя из дома. Интернет–магазин «Техновам» – продолжит жизнь вашей техники на долго.

Мастерская по ремонту инструмента - магазин запчастей и техники Техновам
Сергей Николаевич
+380675143906
запчасти
+380990671233
запчасти
Україна Дніпропетровська область Дніпро ул.Ярмарочный Спуск, 27
ППШвайко Швайко Сергій Миколайович
Мапа