Кошик
616 відгуків
 • Понеділок
  09:00
  19:00
 • Вівторок
  09:00
  19:00
 • Середа
  09:00
  19:00
 • Четвер
  09:00
  19:00
 • Пʼятниця
  09:00
  19:00
 • Субота
  09:00
  19:00
 • Неділя
  Вихідний
+380675143906
запчасти
+380675143906
запчасти
+380990671233
Мастерская по ремонту инструмента - магазин запчастей и техники Техновам
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3

Якір для дискової пилки 

Маючи в арсеналі свого робочого інструменту дискову пилу Зеніт, кожен господар спокійний за виконання різних робіт по дереву. Такий інструмент служить довго і вірно, але з часом трапляються моменти, коли слід зробити, або профілактичний, або ж капітальний ремонт дискової пилки. Найчастіше ламається якір дискової пилки Зеніт. Великі перевантаження в процесі експлуатації, або ж тривала безперервна робота з деревиною великої товщини, робота з сирою деревиною високої щільності призводять цей інструмент до несправностей. Якір частково перестає функціонувати або навіть зовсім виходить з ладу. Це свідчить про необхідність негайної заміни якоря, в наслідок чого пила буде повернута в роботу знову.

Як підібрати якір для дискової пилки Зеніт нас часто запитують про наявність певної марки і типу якоря. Але ми відзначимо, що фірми виробники електроінструменту і деталей до них без попередження можуть змінювати комплектуючі запчастини, в тому числі і якоря для дискових пив. Тому підібрати та купити якір або ж будь-якого іншого виробника в нашому магазині коштує, вказавши параметри інструменту, потребує заміну якоря. Якщо ви впевнені правильним вибором якоря для дискової пилки, тоді наші консультанти допоможуть вам правильно оформити своє замовлення і не помилитися з покупкою. Потрібно відзначити і врахувати кілька моментів його розмірів:

·         Довжина якоря;

·         Діаметр каркаса;

·         Діаметр колектора;

·         Посадка підшипників;

·         Відстань між підшипниками;

·         Число зубів.

Таким чином ви зможете самостійно підібрати та купити якір для дискової пилки Зеніт потрібний і відповідний саме вашому агрегату. Зняти необхідні виміри можна власноруч власні очі і використовуючи штангенциркуль. Знаючи такі параметри якоря дискової пилки Зеніт, ви точно підберете і придбаєте необхідний якір для неї. Маючи необхідний запас навичок, ви зможете зробити заміну якоря дискової пилки Зеніт власними руками, а якщо у вас немає необхідного досвіду або з інших якихось – причин, слід звернутися до майстра з ремонту електроінструментів. В процесі заміни якоря дискової пилки необхідно звернути особливу увагу на знос і стан підшипників.

Вигода від покупки якоря на дискову пилу Зеніт

Деякі власники дискових пив задаються питанням: «А чи є сенс міняти якір дискової пилки? Може бути варто замінити сам інструмент?». Ми хочемо позначити кілька моментів, які допоможуть переконати вас у перевагах заміни якоря дискової пилки Зеніт.

·         Ви залишаєтеся в плюсі фінансово (дешевше замінити деталь, ніж купити новий інструмент);

·         Ви залишаєтеся в плюсі за часом (заміна якоря дискової пилки Зеніт не займе багато часу, а доставка нового інструменту або його деталі з інтернет магазину ідентичні по часу);

·         Ви продовжуєте працювати на вашому інструменті (адже навіть аналогічна модель дискової пилки може вже випускатися з новими комплектуючими, до яких треба звикнути, а на це потрібен час).

Наш магазин реалізує різні товари, інструменти і запчастини для цих інструментів. Ми працюємо на реалізацію роздрібних товарів, а також оптової закупівлі. Онлайн – консультанти нашого магазину нададуть вам кваліфіковану допомогу в режимі онлайн, відповідять на всі питання, а також ви можете зв'язатися з нами безпосередньо за вказаним контактним телефоном. Чекаємо на вас!

Мастерская по ремонту инструмента - магазин запчастей и техники Техновам
Сергей Николаевич
+380675143906
запчасти
+380990671233
запчасти
Україна Дніпропетровська область Дніпро ул.Ярмарочный Спуск, 27
ППШвайко Швайко Сергій Миколайович
Мапа