Кошик
616 відгуків
 • Понеділок
  09:00
  19:00
 • Вівторок
  09:00
  19:00
 • Середа
  09:00
  19:00
 • Четвер
  09:00
  19:00
 • Пʼятниця
  09:00
  19:00
 • Субота
  09:00
  19:00
 • Неділя
  Вихідний
+380675143906
запчасти
+380675143906
запчасти
+380990671233
Мастерская по ремонту инструмента - магазин запчастей и техники Техновам
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3

 Якір DeWalt

Дуже часто дискові пилки виходять з ладу з різних причин, аби не купувати нову пилу, рекомендуємо вам придбати запчастину, яка продовжить термін експлуатації вашого інструменту. Якісну і надійну запчастину ви можете купити в нашому інтернет-магазині за доступними цінами.

Якір - важлива частина інструменту

Дискова пила використовується не тільки вчасно торцювальних робіт по дереву, але і розпилювання ДСП. Дуже часто причиною поломки інструментом є застрявання оброблюваного матеріалу в самому інструменті, або ж відбувається перевантаження електроінструменту, яка призводить до виходу з ладу якоря. Багато користувачів називають якір ротором, але це є неправильним назву, тому що вона використовується в двигунах постійного струму. В щіткових двигунах змінного струму міститься саме якір. Якщо вам необхідно придбати запчастини для дискової пили DeWalt, то в нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент товарів.

На що звертати увагу при виборі якоря для дискової пили DeWalt?

Купуючи якір для дискової пили DeWalt необхідно володіти знаннями про характеристики, що мають різну класифікацію. Потрібно звертати увагу на:

·         Довжину якоря і діаметр каркаса.

·         Посадку і відстань між підшипниками.

·         Кількість і нахил зубів якоря.

Якір для дискової пили DeWalt виготовлений на високотехнологічному обладнанні перевіреного виробника, який спеціалізується на виробництві інструментів DeWalt, тому остерігайтеся китайської підробки і купуйте якісний якір у нашому інтернет-магазині.

Якісний якір для дискової пили DeWalt

Часто покупці задають, де можна придбати оригінальну запчастину і не натрапити на підробку? Ми дамо вам відповідь: Купуйте запчастини в інтернет-магазині, який має повний асортимент до потрібного вам виробу! Саме у нас в інтернет-магазині ви можете купити не тільки якір під модель вашої електропили, але і іншу деталь для дискової пили DeWalt.

Замовити якір для дискової пили DeWalt можна на сайті магазину. Для цього вам необхідно залишити заявку або зателефонувати нам за вказаним контактним номером, ми зв'язуємося з вами, проводимо пошук вказаного вами ротора, обговорюємо кількість і вартість даного товару, виставляємо рахунок, ви оплачуєте та забираєте замовлення. Ми також відправляємо замовлення через службу доставки в будь-яку точку країни.

Як уникнути поломок дискової пили DeWalt

Електроінструменти не вічні, тому вони іноді ламаються, ми наведемо правила, які допоможуть продовжити життя дискової пили DeWalt:

1. дбайливо ставитеся до інструменту;

2. коли запчастину ламається, не забувайте змінювати її на нову;

3. дотримуйтесь заходів безпеки та правила використання дискової пилки.

Переваги нашого магазину

Ми тривалий час займаємося постачаннями запчастин приватним особам і компаніям по всій території країни. Якість роботи інтернет-магазина постійно поліпшується, ми збільшуємо обсяг корисної інформації по техніці, її особливостей і сервісу.

Мастерская по ремонту инструмента - магазин запчастей и техники Техновам
Сергей Николаевич
+380675143906
запчасти
+380990671233
запчасти
Україна Дніпропетровська область Дніпро ул.Ярмарочный Спуск, 27
ППШвайко Швайко Сергій Миколайович
Мапа