Кошик
616 відгуків
 • Понеділок
  09:00
  19:00
 • Вівторок
  09:00
  19:00
 • Середа
  09:00
  19:00
 • Четвер
  09:00
  19:00
 • Пʼятниця
  09:00
  19:00
 • Субота
  09:00
  19:00
 • Неділя
  Вихідний
+380675143906
запчасти
+380675143906
запчасти
+380990671233
Мастерская по ремонту инструмента - магазин запчастей и техники Техновам
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3

Якір для дискової пилки

Товари фірми Eurotec

Фірма Eurotec протягом 10 років випускає якісний і незамінний електроінструмент. Який підходить як для професійного, так і для побутового користування. Лінійка пропонованих товарів складається з таких інструментів як:

·         Шуруповерти;

·         Насоси;

·         Перфоратори;

·         Шліфувальні та полірувальні;

·         Пили;

·         Миття;

·         Генератори.

Кожна з цих позицій максимально відповідає всім заявленим стандартам якості і допомагає в будівельній діяльності безлічі людей. Половину з лінійки продукції ви можете знайти не тільки на професійних будівельних майданчиках, але і вдома у кожного другого жителя нашої країни. Адже набагато простіше щось виправити самому, ніж постійно викликати майстра. Цінова категорія товарів відрізняється у відповідності з потужностями і розмірами деталей представлених товарів.

Дискова пила Eurotec

Одним з найбільш затребуваних товарів, на сьогоднішній день, є дискова пила фірми Eurotec. Будівельні бригади давно відмовилися від розпилювальних верстатів і перейшли на компактні циркулярні пилки. Переваги дискової пилки:

·         Зручні габарити;

·         Вага;

·         Легкість заміни деталей.

Якщо ми заглибимося в порівняння, то габарити верстата складають від 90 см до 180см. А вага від 100кг до 1000кг. Що стосується дискової пили, то її габарити складають від 40 до 60см. а вага від 5 до 15кг. Дискову пилку ви з легкістю можете носити з собою, в спеціальному ящику. Так само, як і з легкістю зможете спиляти нею і дерево і підправити одвірок виготовляється двері.

Якір для дискової пилки Eurotec

Однією з основних деталей, що потребують догляду дисковій пилці є якір. Якір дискової пилки – це деталь електродвигуна, яка містить у собі спеціальні компоненти для проведення електричного струму. Взаємодіючи з магнітами, приводить якір в роботу електродвигун постійного струму. Що при подачі струму дозволяє вам насолоджуватися усіма можливостями дискові пилки.

Купить якорь на дисковую пилу в наше время не составляет никакой проблемы. Очень важно понимать, что основными показателями для выбора якоря являются его размеры и мощность. Помимо общего размера (длины) якоря, важно обращать внимание на размеры его компонентов. Даже если вы считаете, что можно не учитывать размер подшипников. То именно этот момент может стать решающим в вашем выборе. Еще нужно обратить внимание на срез якоря. Будет он в виде спила или зубчатый.

 У нашому інтернет магазині вам допоможуть вибрати найбільш відповідний якір для дискової пилки Eurotec а також проінструктують як замінити його, при необхідності. При виборі оптимального якоря для правильного функціонування електропили має значення ряд характеристик. І навіть такі тонкощі, як напряму гвинтів і кількості зубів у якорі, у кінцевому підсумку можуть стати перешкодою для роботи вашої дискової пилки Eurotec. У нашому магазині ви отримуєте вигідні ціни за якість товару, який прослужить вам десятиліттями.

Мастерская по ремонту инструмента - магазин запчастей и техники Техновам
Сергей Николаевич
+380675143906
запчасти
+380990671233
запчасти
Україна Дніпропетровська область Дніпро ул.Ярмарочный Спуск, 27
ППШвайко Швайко Сергій Миколайович
Мапа