влевовправо

Якір для дискової пили Інтерскол 165/1200 нової
- В наявності
- Код: як971
1 200 ₴
+380 (98) 358-68-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри якоря для дискової пили Інтерскол 165/1200 нової
- хвостовик 6-зубів право
- загальна довжина 166
- довжина пакета 51
- діаметр пакета 41
- діаметр колектора 28
- верхній підшипник 10
- нижній підшипник 8
- між підшипниками 134
Гарантована якість і повернення товару у випадках помилок у замовленнях або інших невідповідностей. Ми — майстерня "Техновам" завжди допоможе поради або ремонтом! Звоните!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Интерскол |
| Тип запчастини | Якір |
| Призначення інструменту | Дискова пила |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Хвостовик | 6 зубів вправо |
| Довжина валу | 166 мм |
| Діаметр обмотки | 41 мм |
| Довжина обмотки | 51 мм |
| Діаметр колектора | 28 мм |
| Передній підшипник | 10 мм |
| Задній підшипник | 8 мм |
| Відстань між підшипниками | 134 мм |
| Якір | Довжина якоря по валу |
- Ціна: 1 200 ₴



