влевовправо

Якір пилки дисковий ІЖ 1600 новий — завод
- В наявності
- Код: як626
2 200 ₴
+380 (98) 358-68-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потрібно уважно вимірювати й порівнювати параметри якорів.
Фізичні характеристики якоря:
- хвостовик 7-зубів право
- загальна довжина 182
- довжина пакета 50
- діаметр пакета 47.5
- діаметр колектора 33
- верхній підшипник 15
- нижній підшипник 9
- між підшипниками 145
Гарантована якість і повернення товару у випадках помилок у замовленнях або інших невідповідностей. Ми — майстерня "Техновам" завжди допоможе рада або ремонтом! Звоните!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ІЖ |
| Тип запчастини | Якір |
| Призначення інструменту | Дискова пила |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Хвостовик | 7 зубів вправо |
| Довжина валу | 182 мм |
| Діаметр обмотки | 47.5 мм |
| Довжина обмотки | 50 мм |
| Діаметр колектора | 33 мм |
| Передній підшипник | 15 мм |
| Задній підшипник | 9 мм |
| Відстань між підшипниками | 133 мм |
| Якір | Довжина якоря по валу |
- Ціна: 2 200 ₴










