влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якір пилки дисковий Фіолент ПД-3 — завод
Потрібно уважно вимірювати й порівнювати параметри якорів.
Фізичні характеристики якоря:
- хвостовик 7-зубів влево
- загальна довжина 187.5
- довжина пакета 68
- діаметр пакета 46
- діаметр колектора 31.5
- верхній підшипник 12
- нижній підшипник 9
- між підшипниками 154
Гарантована якість і повернення товару у випадках помилок у замовленнях або інших невідповідностей. Ми — майстерня "Техновам" завжди допоможе поради або ремонтом! Звоните!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фіолент |
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Якір |
| Призначення інструменту | Дискова пила |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Хвостовик | 7 зубів вліво |
| Довжина валу | 187.5 мм |
| Діаметр обмотки | 46 мм |
| Довжина обмотки | 68 мм |
| Діаметр колектора | 31.5 мм |
| Передній підшипник | 12 мм |
| Задній підшипник | 9 мм |
| Відстань між підшипниками | 154 мм |
| Якір | Довжина якоря по валу |
- Ціна: 1 700 ₴


